top of page

Vy jste ti, kdo budou v interiéru bydlet, udělám tedy vše pro to, abyste se v něm cítili dobře.
EMPATIE a PRAKTIČNOST jsou tedy pro mě nejdůležitějšími hodnotami při spolupráci.

3D návrh interiéru PREMIUM

Kompletní návrh interiéru, do kterého od začátku vybírám konkrétní nábytek a materiály. Výsledkem jsou tedy podrobné podklady, podle kterých lze projekt snadno realizovat. Jasné představě pomohou fotorealistické vizualizace.

3D návrh interiéru ECONOMY

Oproti návrhu Premium tato varianta nezahrnuje podrobný rozpis použitého nábytku a materiálů, jinak se ve svém rozsahu neliší. Jedná se o propracovaný návrh s doporučením vhodné kombinace materiálů, barev a s rozmístěním nábytku, který je také dostatečným podkladem pro realizaci. Tato varianta je vhodná pro ty, kdo chtějí na návrhu ušetřit a zároveň jim vyhovuje, že si nábytek můžou dovybrat sami.

2D návrh interiéru

Jde o půdorysný návrh interiéru, který řeší rozmístění nábytku, případně drobné stavební úpravy. Může pomoct v případě, kdy není jasné, jak v místnosti rozvrhnout jednotlivé zóny a zároveň klient nepotřebuje vidět prostor ve 3D.

 

Konzultace interiéru

Poradenství, pomoc při řešení komplikovaného interiéru, konzultace nápadů, inspirace. Jde o službu bez zpracování 3D návrhu. Jedná se o slovní/písemné doporučení, případně skicu. Délka konzultace jedné místnosti běžně trvá kolem 1-2 hodin.

Cenová nabídka je vždy tvořená na míru konkrétnímu projektu.

POSTUP SPOLUPRÁCE (Návrh Premium a Economy)

1    Úvodní schůzka se zaměřením prostoru.

2    Konzultace hotového návrhu formou fotorealistických vizualizací, možnost drobných úprav.

3    Dopracování návrhu, podkladů a elektronické předání zákazníkovi.

Celou spolupráci je možné absolvovat také z pohodlí Vašeho domova ONLINE. V takovém případě je potřeba, aby zákazník prostor zaměřil sám. Veškerá komunikace probíhá přes e-mail, telefon nebo videohovor.

 

Na přání vytvořím dárkový poukaz pro Vaše blízké.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána!

bottom of page